Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze galerie

Liczba zdjęć: 13
Liczba zdjęć: 105
Bug - perła polskich rzek. Będąca dopływem Narwi, przepływająca przez zachodnią Ukrainę, wschodnią Polskę i zachodnią Białoruś, czwarta najdłuższa rzeka w Polsce. Bug należy do najpiękniejszych rzek Polski. Jest jedną z nielicznych w Europie rzek nieuregulowanych. Rzeka posiada bogatą florę i faunę.
Liczba zdjęć: 15
27 czerwca 2021 roku na rzece Bug na odcinku Siedliszcze - Uhrusk odbyły się Towarzyskie Zawody z okazji Dnia Wędkarza. Pogoda była ładna. Było ciepło i słonecznie. Do rywalizacji stanęło piętnaście osób. Wyniki były różne, w zależności od wybranej metody połowu. Zawodnicy, którzy wybrali Fedder osiągnęli niezłe wyniki. Ci, co wybrali spinning nie mieli tyle szczęścia.
Liczba zdjęć: 18
06 czerwca 2021 roku na rzece Bug w Woli Uhruskiej odbyły się Gruntowe Mistrzostwa Koła PZW SUKCES. Pogoda była zmienna. Od rana było ciepło i słonecznie. Na zakończenie zawodów spadł rzęsisty deszcz i nawet zagrzmiało. Do rywalizacji stanęło szesnaście osób. Wyniki nie były rewelacyjne. Brała tylko drobnica.
Liczba zdjęć: 24
20 września 2020 roku na rzece Bug na odcinku Siedliszcze - Uhrusk odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW SUKCES. Pogoda była ładna. Ranek przywitał nas piękną i gęstą mgłą oraz szronem na trawie. Później było ciepło i słonecznie. Do rywalizacji stanęło czternaście osób. Wyniki nie były rewelacyjne. Nieliczne brania z rana szybko się skończyły. Niektórzy potrafili wykorzystać trudne warunki
Liczba zdjęć: 58
13 września 2020 roku na rzece Wieprz w Trawnikach odbyły się Towarzyskie Zawody z okazji 45-lecia Koła PZW SUKCES. Pogoda była ładna. Było gorąco i słonecznie. Do rywalizacji stanęło dziewiętnaście osób. Zawodnicy mieli do wyboru albo spławik, albo fedder. Wyniki nie były rewelacyjne. Gwałtowny wzrost poziomu wody (prawdopodobnie spowodowany ruchami na zaporze w Borowicy), a co za tym idzie mnóstwo płynącej trawy i gałęzi, uniemożliwił przyzwoite brania. Niektórzy potrafili wykorzystać trudne warunki.
Liczba zdjęć: 35
22 sierpa 2020 roku w godzinach popołudniowych w Dorohusku, na rzece Bug rozegrane zostały Towarzyskie Zawody Koła o „Puchar Prezesa Spółki Sukces”. Pogoda była piękna. Było słonecznie i upalnie. Do rywalizacji stanęło siedemnaście osób. Zawody rozegrane zostały w jednej turze. Łowiliśmy w godzinach popołudniowych, do zachodu słońca. Mimo upalnej pogody, brania były raczej skromne. Im bliżej do zachodu słońca, tym brania były gorsze. Coś jednak złapać się udało.
Liczba zdjęć: 30
16 sierpnia 2020 roku na rzece Bug w Woli Uhruskiej odbyły się Gruntowe Mistrzostwa Koła PZW SUKCES. Pogoda była ładna. Rano było ciepło i słonecznie. Do rywalizacji stanęło siedemnaście osób. Wyniki nie były rewelacyjne. Przyzwoite brania z rana szybko się skończyły. Niektórzy potrafili wykorzystać trudne warunki.
Liczba zdjęć: 22
02 sierpnia 2020 roku na rzece Bug w miejscowości Kolemczyce odbyły się Towarzyskie Zawody Koła z okazji 70-lecia Powstania PZW. Pogoda była ładna. Była ciepło i słonecznie. Ranek przywitał nas pięknymi mgłami. W zawodach wzięło udział piętnaście osób. Brania były nawet niezłe.
Liczba zdjęć: 31
19 lipca 2020 roku na zbiorniku w Stawie odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW SUKCES. Pogoda była ładna. Było ciepło i słonecznie. Do rywalizacji stanęło czternaście osób. Wyniki były bardzo wyrównane, a rywalizacja zacięta.